REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami dotyczącymi rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Rozporządzenie ws. przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Lublina

Zarządzenie ws. harmonogramu rekrutacji

Uchwała w spr. ustalenia kryteriów

Zarządzenie ws. wzoru wniosku

Wyjątkowe podziękowanie

Kilka tygodni czekania, powątpiewania czy aby na pewno przyjdzie… ale nareszcie jest! Do klasy 4a przyszła długo oczekiwana odpowiedź od Królowej Elżbiety II. Za pośrednictwem jednej ze swoich sekretarek, Jej  Wysokość podziękowała czwartoklasistom za życzenia świąteczne, informacje o klasie i szkole oraz za piękne rysunki przedstawiające brytyjską głowę państwa.
List krążył z rąk do rąk i sprawił czwartoklasistom oraz pani Annie Janocie, pod okiem której odbywała się korespondencja, wiele radości. W końcu nie każdy może się pochwalić kontaktem z samą Królową.
Tekst i zdjęcia Anna Janota