Podsumowanie VII Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „Mistrz Komputera”

20 maja 2016 roku w Gmachu Politechniki Lubelskiej odbyło się uroczyste podsumowanie VII Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „Mistrz Komputera”.

W tej edycji do konkursu przystąpiło 57 szkół z województwa lubelskiego:

• w I etapie – szkolnym, wzięło udział 779 uczniów,
  • w II etapie uczestniczyło 108 uczniów,
  • do III etapu zakwalifikowało się 35 uczniów.

I miejsce i zaszczytny tytuł Mistrza Komputera zdobył Korneliusz Obarski. W ścisłym finale znalazł się również Michał Skrzypek. Uczniów do konkursu przygotował Pan Waldemar Stoczkowski.

Więcej informacji o konkursie można przeczytać na stronie SP2 w Lublinie – kliknij tutaj.