Podróże małe i duże

23 maja w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia krajoznawcze z cyklu Podróże małe i duże. Dzieci dowiedziały się ciekawych informacji na temat kultury Francji, wysłuchały hymnu, poznały symbole narodowe oraz tradycje kulinarne tego kraju . Zapoznały się z najważniejszymi miastami Francji i interesującymi zabytkami. Na zakończenie dzieci wzięły udział w quizie o Francji oraz wykonały chorągiewkę z barwami kraju. Zajęcia prowadziły Panie Monika Kulbaka i  Agnieszka Jakuszewska.