OPŁATA ZA OBIADY – GRUDZIEŃ 2022

Opłata za obiady za miesiąc grudzień 2022r. wynosi 16 x 4,50zł = 72,00zł
Ze względu na zakończenie roku obrotowego prosimy o niezwłoczne uregulowanie zaległych płatności.

Plecaki dla dzieci ukraińskich

Od początku inwazji Rosji na Ukrainę, Miasto Lublin pozostaje solidarne ze swoim sąsiadem i oferuje pakiet działań pomocowych dla uciekających przed wojną obywateli tego kraju. Doceniając zaangażowanie Lublina w niesienie pomocy, T-Mobile Polska postanowiło wesprzeć Miasto w działaniach na rzecz lokalnej społeczności ukraińskiej. W kwietniu T-Mobile i Miasto Lublin rozpoczęły długofalową, strategiczną współpracę. Poza wsparciem w wymiarze udostępnionych usług i dostępu do nowych technologii, tym razem operator postanowił wspomóc ukraińskie dzieci, rozpoczynające nowy rok szkolny i przygotował dla nich 2000 plecaków.

Nasza szkoła również włączyła się w dystrybucję plecaków.