Piłkarskie emocje

Nasza szkoła stwarza możliwości rozwijania swoich talentów między innymi poprzez udział w zawodach sportowych.

Informujemy iż w zawodach piłki nożnej dziewcząt i chłopców wzięli udział zarówno ci najmłodsi jak również i najstarsi nasi uczniowie.

Najmłodsi nasi fani futbolu (dziewczęta i chłopcy z klas III i IV) rywalizowali w ogólnopolskim turnieju „Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

Chłopcy i dziewczęta z klas IV-VI rywalizowali w zawodach w ramach Igrzysk Dzieci miasta Lublin, natomiast reprezentacje chłopców oraz dziewcząt z klas VII-VIII  w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Na każdym etapie rozgrywek towarzyszyły nam wielkie emocje. Cieszyliśmy się z każdego wygranego meczu jak również każdej strzelonej bramki. Smuciliśmy po każdej straconym golu oraz po przegranych spotkaniach.

Dziękujemy że mogliśmy wspólnie przeżyć te chwile.

Nauczyciele wychowania fizycznego