Klasa 4c w Sky Park

21 marca klasa 4c w wyjątkowy sposób świętowała pierwszy dzień wiosny. Uczniowie co prawda nie topili Marzanny, ale żegnali zimę pokonując swoje lęki na ściance wspinaczkowej w Galerii Olimp. Po krótkim szkoleniu i rozgrzewce, wszyscy mogli wspinać się na szczyty – oczywiście pod okiem instruktora. Uczniowie wykazali się dużą odwagą i umiejętnościami. Ciekawą atrakcją okazała się marchewka,  do której chętnie skakali. Wszyscy bawili się świetnie i szybko zrodził się pomysł aby powtórzyć takie wyjście.
Tekst i zdjęcia Jolanta Łubiarz