OPŁATA ZA OBIADY – GRUDZIEŃ 2022

Opłata za obiady za miesiąc grudzień 2022r. wynosi 16 x 4,50zł = 72,00zł
Ze względu na zakończenie roku obrotowego prosimy o niezwłoczne uregulowanie zaległych płatności.

Piękne, kolorowe, niesamowite

Piękne, kolorowe, niesamowite….I nie mowa tu o jesiennych liściach, ale o motylach, które podczas warsztatów przyrodniczych odwiedziły klasy 2c i 3c. Pani z Lubelskiej Motylarni opowiedziała o cyklu życia motyla oraz wielu innych ciekawostkach z życia tych niezwykłych owadów. Był czas na oglądanie gąsienic, kokonów, a także na podziwianie najpiękniejszych okazów z całego świata, które niczym nieskrępowane fruwały po całej sali. Na koniec uczniowie rozwiązali quiz, bawili się podczas aktywności ruchowych i malowali na szkle oczywiście….motyle. To była bardzo piękna lekcja przyrody.
Tekst i zdjęcia: Monika Piasecka i Katarzyna Zglińska