REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami dotyczącymi rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Rozporządzenie ws. przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Lublina

Zarządzenie ws. harmonogramu rekrutacji

Uchwała w spr. ustalenia kryteriów

Zarządzenie ws. wzoru wniosku

Papugowy zawrót głowy …

6 marca klasa 4c wybrała się na wycieczkę do Papugarni. W egzotycznej scenerii uczniowie mogli podziwiać przepiękne papugi, małe i te trochę większe. Niezmierną frajdę mieli karmiąc kolorowe ptaki, obserwując ich zachowanie.
Świetnym przedmiotem do zabawy okazały się dla nich części garderoby – sznurki w kapturach czy suwaki od zamków, guziki, a nawet włosy. Papugi bez problemu podlatywały do uczniów i gościły się na  rękach, ramionach, głowie a nawet plecach.
Spotkanie z tymi egzotycznymi ptakami  było dla uczniów niesamowitym i niezapomnianym przeżyciem.
Tekst i zdjęcia Jolanta Łubiarz