Szanowni Państwo
Klasy tradycyjne I-III, oraz II i III (poziom klas III) grup Montessori od dnia 5 maja 2021 decyzją Rady Ministrów przechodzą na naukę w systemie stacjonarnym na terenie szkoły zgodnie z planem zajęć poszczególnych klas.
Wykaz sal lekcyjnych dla poszczególnych klas oraz miejsce wejścia ucznia do budynku szkoły z zachowaniem wytycznych GIS, MEiN pozostają bez zmian.
W przypadku jakichkolwiek trudności, wątpliwości zapraszam do kontaktu z wychowawcami, nauczycielami przedmiotów, specjalistami z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
Wojciech Josicz

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla  klas I-III szkół podstawowych (aktualizacja 4.05.2021 r.) Wytyczne_dla_klas_1-3_SP
Regulamin Organizacji Pracy Szkoły od 5 maja 2021 do 28 maja 2021 r.

Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2018 Frontier Theme