Ogłoszenie

Rodzice dzieci uczęszczających na obiady z klas IV-VIII zobowiązani są do wypełnienia umowy użyczenia karty zbliżeniowej. Wypełnioną umowę należy pozostawić w pudełku znajdującym się w przedsionku wejścia głównego szkoły przy ulicy Kresowej 7 do dnia 07.05.2021r. Dzieci dostaną karty, które umożliwią codzienne wejście na stołówkę szkolną.
UWAGA!
Nieobecności zgłaszamy tak jak do tej pory – do godziny 8:30 dnia bieżącego telefonicznie u intendenta lub mailem. Brak karty lub nie odbicie karty w czytniku nie jest traktowane jako odpis obiadu.
Anna Plewik