Ogłoszenie

Szanowni Rodzice, Drodzy Gimnazjaliści i Uczniowie ósmej klasy szkół podstawowych
Miasto Lublin w prowadzonych przez siebie liceach ogólnokształcących dla młodzieży, technikach i branżowych szkołach I stopnia przygotowuje na rok szkolny 2019/2020 około 10 500 miejsc w klasach pierwszych dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów. Wykaz szkół i ilość miejsc podana jest niżej:
Oferta edukacyjna liceów ogólnokształcących

Oferta edukacyjna szkół zawodowych

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami dotyczącymi informacji o rekrutacji:
Rekrutacja_informacja dla kandydatów
Prezentacja MEN

Harmonogram działań gimnazjalisty

Harmonogram działań ucznia szkoly podstawowej