Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych

Na stronie internetowej Wydziału Oświaty i Wychowania zostały zamieszczone szczegółowe informacje dotyczące oferty edukacyjnej szkół ogólnokształcących i zawodowych prowadzonych przez Miasto Lublin na rok szkolny 2019/2020, obejmujące również planowaną liczbę miejsc i oddziałów.
Ze względu na zbliżające się postępowanie rekrutacyjne, prosimy o zapoznanie się z ofertą.
Dane znajdują się pod następującymi linkami:
Oferta edukacyjna liceów ogólnokształcących

Oferta edukacyjna szkół zawodowych