Intendent kontakt:
telefon: 81 746 19 77 wew. 8
email:  a.plewik@sp27.lublin.eu

Dokumenty do pobrania:
Regulamin korzystania ze stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej nr 27 im. Marii Montessori

Regulamin korzystania z kart zbliżeniowych w Szkole Podstawowej nr 27

Umowa-o-korzystanie-z-obiadów-klasy I-VIII
Umowa-o-korzystanie-z-obiadów-szkoła 6-latki

OBIADY w roku szkolnym 2021/2022
Cena obiadu 3,50 zł

Opłaty uczniów klas I-VIII powinny być uiszczane z góry do ostatniego dnia miesiąca na konto:

59 1240 1503 1111 0010 0146 2264

Opłaty za odział przedszkolny (6-latki) powinny być uiszczane z dołu do 10-tego dnia każdego miesiąca na konto indywidualne przekazane rodzicom w późniejszym terminie.

Miesiąc  Opłata
Wrzesień 2021 r.
21 x 3,50 = 73.50
Październik 2021 r.
20 x 3,50 = 70,00
                  kucharz

JADŁOSPIS STOŁÓWKI SZKOLNEJ:
13-17.09.2021 r.

owoce

Potrawa

Składniki

Zupa kalafiorowa 250ml

Kalafior, ziemniaki, cebula, marchew, pietruszka, por, seler, masło, śmietana, mąka pszenna, sól, natka, pieprz czarny, ziele angielskie, liść laurowy. Alergeny:  1, 7, 9.

Chleb mieszany, żytni słonecznikowy

Mąka żytnia, pszenna, kwas żytni, otręby, drożdże, sól, ziarno słonecznika, sezam, orzechy arachidowe, jaja. Alergeny: 13, 5, 11.
Filet z kurczaka 100g
Ziemniaki 190g
Marchewka z groszkiem 100g
Filet z piersi kurczaka, olej rzepakowy, sól, bułka tarta (mąka pszenna, drożdże, sól, margaryna, woda), jaja, majeranek, lubczyk, marynata do drobiu. Alergeny: 1,7.
Ziemniaki, sól.
Marchew, groszek zielony, masło, mąka pszenna, sól. Alergeny: 1, 7.
Kompot z jabłek 200ml Jabłko, miód.

Zupa góralska 250ml

Udko z kurczaka, peperonata, ryż, ziemniaki, marchew, pietruszka, por, seler, mąka pszenna, śmietana, natka, sól, pieprz, ziele angielskie, liść laurowy. Alergeny: 1, 7, 9.

Pyzy 200g

Sałata ze szczypiorkiem 40g

Mąka ziemniaczana, ziemniaki, mąka pszenna, sól, woda, olej roślinny. Alergeny: 1.
Sałata masłowa, szczypior, śmietana, sól. Alergeny: 1.
Chleb mieszany, żytni słonecznikowy Mąka żytnia, pszenna, kwas żytni, otręby, drożdże, sól, ziarno słonecznika, sezam, orzechy arachidowe, jaja.
Kompot śliwkowy 200ml Śliwka, miód.

Zupa kartoflanka 250ml.

Udko z kurczaka, cebula, ziemniaki, marchew, pietruszka, seler, por, natka, sól, pieprz czarny, ziele angielskie, liść laurowy. Alergeny: 9.

Alergeny: 1, 3, 5, 11.

Pieczony filet z piersi indyka 120g

Kasza jęczmienna 60g

Fasola szparagowa 100g

Udziec z indyka, pieczarki, cebula, mąka pszenna, masło, sól, pieprz ziołowy, marynata do drobiu. Alergen: 1, 7.
Kasza jęczmienna, sól.
Fasola szparagowa, masło, bułka tarta (mąka pszenna, drożdże, sól, margaryna, woda).
Kompot jabłkowy 200ml Jabłko, cukier.
CZWARTEK Zupa z zielonego groszku 250ml. Ziemniaki, groszek zielony, marchew, pietruszka, por, seler, natka, masło, śmietana, mąka pszenna, sól, pieprz czarny, ziele angielski, Alergeny: 1, 7, 9.

Alergeny: 1, 3, 5, 11.

Kurczak z sosie chińskim 200g

Ryż, filet z piersi kurczaka, pomidor, papryka czerwona i żółta, grzyby mon, pędy bambusa, kiełki fasoli Mung, marchew, por, cebula, koncentrat pomidorowy, cukier, olej rzepakowy, skrobia modyfikowana, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), papryka słodka. Alergeny: 1, 4, 7, 8,  9.

Sok jabłkowy 200ml

Koncentrat soku jabłkowego.

Barszcz czerwony 250ml

Udko z kurczaka, buraki, marchew, pietruszka, por, seler, śmietana, mąka pszenna, natka, sól, pieprz, ziele angielskie, liść laurowy, majeranek. Alergeny: 1, 7, 9.

Chleb mieszany, żytni słonecznikowy

Mąka żytnia, pszenna, kwas żytni, otręby, drożdże, sól, ziarno słonecznika, sezam, orzechy arachidowe, jaja. Alergeny: 1, 3, 5, 11.

Przysmak marynarski 200g
Surówka z ogórka i papryki 100g
Kompot porzeczkowy 200ml
Filet z mintaja w kostce (panierka-mąka pszenna, kwas żytni, jaja, mleko, gorczyca, seler, otręby, sól, olej rzepakowy. Alergeny: 1, 3, 4, 7, 9.
Ogórek szklarniowy, papryka czerwona, olej rzepakowy. Alergeny:
Czarna porzeczka, miód.
Substancje lub produkty powodujące alergie lub reakcje nietolerancji zostały podkreślone.
Dane dotyczące wartości energetycznych i odżywczych są dostępne u intendentki i w punkcie wydawania posiłków.
Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2018 Frontier Theme