Nasze sukcesy

Sukcesy.2

 SUKCESY UCZNIÓW w roku szkolnym 2016/2017

Sukcesy naukowe

Uczeń Osiągnięcie Opiekun
Jakub Czornak
Zakwalifikował się do drugiego etapu konkursu historycznego Lubelskiego Kuratora Oświaty Aleksandra Madej
Wiktoria Krysa Zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu historycznego Lubelskiego Kuratora Oświaty Aleksandra Madej
Wiktoria Krysa Zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu
z języka angielskiego Lubelskiego Kuratora Oświaty
 
Olga Zwierzchowska Zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu
z języka angielskiego Lubelskiego Kuratora Oświaty
 
Maria Szwed I miejsce w klasyfikacji indywidualnej Finału Wojewódzkiego XL Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
dla szkół podstawowych
 Zbigniew Fugel
Maria Szwed I miejsce w klasyfikacji indywidualnej Finału Powiatowego XL Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
dla szkół podstawowych
Zbigniew Fugel
Patryk Dąbrowski,
Wiktoria Krysa,
Cezary Pomykała,
Maria Szwed
I miejsce w Finale Powiatowym XL Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla szkół podstawowych i gimnazjów Zbigniew Fugel
Oliwia Oświata-Grzęda II miejsce w XIII Regionalnym Konkursie Informatycznym DZIEŃ BEZPIECZNEGO KOMPUTERA Waldemar Stoczkowski
Wiktoria Krysa II miejsce w Finale Powiatowym XL Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla szkół podstawowych i gimnazjów Zbigniew Fugel
Karolina Potiopa III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym Spotkanie z lekturą dla uczniów klas II Marzena Kocowska
Cezary Pomykała III miejsce w Finale Powiatowym XL Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla szkół podstawowych i gimnazjów Zbigniew Fugel
Patryk Dąbrowski IV miejsce w Finale Powiatowym XL Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla szkół podstawowych i gimnazjów  Zbigniew Fugel
Patryk Dąbrowski,
Wiktoria Krysa,
Cezary Pomykała,
Maria Szwed
IV miejsce w Finale Wojewódzkim XL Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla szkół podstawowych i gimnazjów Zbigniew Fugel
Jakub Czornak I miejsce w XIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Literackiego Grzeczność nie jest nauką łatwą ani małą Dorota Kowalczyk
Wiktoria Krysa III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej Święty Jan Paweł II – wychowawca dzieci i młodzieży Waldemar Stoczkowski
Jakub Czornak IX miejsce w V Turnieju IPN
Od demokracji do sanacji
Aleksandra Madej
Jakub Czornak Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej Święty Jan Paweł II – wychowawca dzieci i młodzieży Waldemar Stoczkowski
Jakub Czornak Wyróżnienie w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Patronie Szkoły Podstawowej nr 50
w Lubinie Stefanie Kardynale Wyszyńskim Młodzież to dobro i nadzieja narodu
Agnieszka Wręga
Gabriela Łata Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym Stop przemocy Waldemar Stoczkowski
AnnaMałocha Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Trójkąt 2017 – edycja XX Katarzyna Lenart
Oliwia Michalska Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Maria Wiadrowska
Karolina Strońska Wyróżnienie w XIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Adama Mickiewicza  Maria Siemion
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik Matematyczny
Jakub Czuczwar,
Filip Grzyb,
Oliwia Oświata-Grzęda,
Karolina Potiopa,
Michał Pukaluk,
Agata Ruszkowska,
Mateusz Rosiak
otrzymali dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku  
Zofia Łuczak otrzymała dyplom za uzyskanie dobrego wyniku  
Konkurs Kangur Matematyczny 2017
Wiktor Smoliński,
Natalia Czuczwar
Bardzo dobry wynik w kategorii Żaczek – poziom klas 2  
Agata Ruszkowska Bardzo dobry wynik w kategorii Maluch-  poziom klas 4
 
Oliwia Oświata Grzęda Bardzo dobry wynik w kategorii Beniamin – poziom klas 6
 
Karolina Potiopa,
Filip Grzyb
Wyróżniony w kategorii Żaczek – poziom klas 2
 
Maria Bażęcka,
Marianna Porębska,
Zuzanna Żeleźnik
Wyróżnieni w kategorii Maluch – poziom klas 3
 
Gabriela Furmanowska,
Julia Jakubaszek,
Paweł Kęska,
Jakub Olas,
Szymon Suski
Wyróżnieni w kategorii Maluch – poziom klas 4
 
Korneliusz Kozieł Wyróżniony w kategorii Beniamin – poziom klas 5  
Wiktoria Krysa,
Olga Zwierzchowska
Wyróżnieni w kategorii Beniamin poziom klas 6  
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA OLIMPUS, sesja zimowa
Jakub Czuczwar,
Paweł Kęska
Laureaci z historii – poziom klas 4
 Beata Kwaśniewska
Jakub Czuczwar,
Gabriela Furmanowska,
JuliaJakubaszek,
Miłosz Wieczorek
Laureatki z matematyki – poziom klas 4
 
Oliwia Oświata-Grzęda,
Olga Zwierzchowska
Laureatki z matematyki – poziom klas 6
 
Marianna Porębska Laureaci z języka angielskiego – poziom klas 4
 
Gabriela Furmanowska,
Julia Jakubaszek,
Paulina Podgajna,
Tomasz Porębski,
Miłosz Wieczorek
Laureaci z języka angielskiego   Małgorzata Niewiadomska
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON.
Tytuł laureata otrzymują uczniowie, którzy zajęli miejsca od 1 do 10.
Weronika Aftyka,
Maja Bęczyńska,
Beata Buraczyńska,
Bianka Cygan,
Krzysztof Jung,
Julia Krysa,
Tymoteusz Mosiołek,
Bartosz Skoczylas,
Matylda Szwed,
Blanka Wójcik,
 
laureaci na poziomie klas 1 z matematyki  
Leonard Cybulski,
Natalia Czuczwar,
Wiktor Grabowiec,
Gabriel Karłowicz
Miłosz Kosior,
Zofia Łuczak,
Kacper Patyra,
Karolina Potiopa,
Wiktor Smoliński
laureaci na poziomie klas 2 z matematyki  
Zuzanna Jakubaszek,
Mateusz Kośmider,
Aleksander Krzeszowski,
Mateusz Lesiuk,
Dawid Mańko,
Iga Sobieszuk,
Zuzanna Żeleźnik
laureaci na poziomie klas 3 z matematyki  
Jakub Czuczwar,
Kinga Dumała,
Gabriela Furmanowska,
Julia Jakubaszek,
Michał Kochański,
Jakub Olas,
Tomasz Porębski
laureaci na poziomie klas 4 z matematyki  
Korneliusz Kozieł,
Szymon Lubański
laureaci na poziomie klas 5 z matematyki  
Jakub Czuczwar,
Gabriela Furmanowska,
Julia Jakubaszek,
Michał Kochański,
 
Tomasz Porębski,
Maja Racińska
laureaci na poziomie klas 4 z ortografii  
Maria Babiarz,
Jakub Czuczwar,
Filip Dymowicz,
Jakub Grabowiec,
Julia Kociuba,
Korneliusz Kozieł,
Zofia Matlakowska,
Michał Radomański
laureaci na poziomie klas 5 z ortografii  
Jakub Czuczwar
Agata Ruszkowska,
Milena Wójcik
 
laureaci na poziomie klas 4 z ortografii  
Maria Babiarz,
Nina Woźnica
laureaci na poziomie klas 5 z ortografii  
Jakub Czuczwar,
Gabriela Furmanowska,
Julia Jakubaszek,
Michał Kochański,
Tomasz Porębski,
Maja Racińska
laureaci na poziomie klas 4 z języka polskiego
 
Maria Babiarz,
Filip Dymowicz,
Jakub Grabowiec,
Julia Kociuba,
Korneliusz Kozieł,
Zofia Matlakowska,
Michał Radomański
laureaci na poziomie klas 5 z języka polskiego  

 

Sukcesy sportowe

 Uczeń        Osiągnięcie  Opiekun
Filip Dymowicz,  Patryk Florek, Kacper Gołębiowski, Jakub Grabowiec,
Michał Kowalczyk,
Marcin Mazurek,
Jakub Mendez-Chmielwski,
Jan Rachubik
I miejsce w Lublinie w Turnieju Klas Profilowanych
Minisiatkówki  chłopców klas 6
Urszula Branicka-Turek
Zofia Orłowska I miejsce w X Pucharze Lubelszczyzny, konkurencja kata indywidualne, grupa dziewcząt 5-4 kyu, 10 -11 lat  
Wiktor Dalczyński,
Damian Grodek,
Michał Kowalczyk,
Marcin Mazurek
II miejsce w Turnieju Minisiatkówki   chłopców „4”
o Puchar Kinder+Sport
Urszula Branicka-Turek
Zofia Orłowska II miejsce w XXX Międzynarodowym Pucharze Roztocza, konkurencja kata indywidualne, grupa dziewcząt 6-4 kyu, 10-11 lat
 
Zofia Orłowska II miejsce w Lubelskiej Lidze Karate Tradycyjnego,
grupa: dziewczęta 12-13 lat, 5-1 kyu.
 
Zofia Orłowska II miejsce drużynowo w XXV Pucharze Małych Mistrzów
w Karate Tradycyjnym, konkurencja: kata drużynowe, grupa: dziewczęta 10-13 lat
 
Zofia Orłowska II miejsce drużynowo w XXV Pucharze Małych Mistrzów w Karate Tradycyjnym, konkurencja: en-bu (walka z ustaloną choreografią) grupa: dziewczynka/chłopiec 9-13 lat  
Jan Głodzik,
Jakub Olas,
Szymon Suski
II miejsce w Lublinie w Turnieju Siatkówki chłopców
o Puchar+Kider Sport 2017
Marek Rędzia
Dariusz Czernicki vel Waliński,
Damian Gardziejewski,
Kacper Krzemiński,
Kamil Laskowski,
Jakub Mazurek,
Oskar Sibliski,
Miłosz Uzarek
II miejsce w Turnieju Klas Profilowanych
w Piłce Siatkowej
Cezary Guściora
Marcel Filipek,
Jan Głodzik,
Mateusz Jankowski,
Kacper Krzemiński,
Miłosz Kutyła,
Oskar Mazik,
Gabriel Ptasiński,
Damian Skórski,
Kuba Tarczyński,
III miejsce w Turnieju o Pucha Dyrektora
Gimnazjum nr 2 w Lublinie
Cezary Guściora
Zofia Orłowska III miejsce w XXV Mikołajkowym Turnieju dla Dzieci
w Karate Tradycyjnym, konkurencja kata indywidualne, grupa dziewcząt 3-1 kyu (brązowe pasy), 10-13 lat
 
Zofia Orłowska III miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Karate Tradycyjnym, konkurencja: kata indywidualne, grupa: dziewczęta 12-13 lat, 3-1 kyu
 
Zofia Orłowska III miejsce w XXV Pucharze Małych Mistrzów w Karate Tradycyjnym, konkurencja: kata indywidualne, grupa: dziewczęta 12-13 lat, 3-1 kyu
 
Dariusz Czernicki vel Waliński,
Damian Gardziejewski,
Kacper Krzemiński,
Michał Krzysztoń,
Kamil Laskowski,
Jakub Mazurek,
Oskar Sibliski,
Miłosz Uzarek
IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Miasta Lublin
w Piłce Siatkowej
Cezary Guściora
Zofia Orłowska IV miejsce w IV Pucharze „Warsa i Sawy” – Turnieju Dzieci i Juniorów w Karate Tradycyjnym; konkurencja: kata indywidualne; grupa: dziewczęta 12-13 lat, 3-1 kyu.   
 Patryk Florek,
Jakub Grabowiec,
Jan Rachubik,
Norbert Żygadło
V miejsce w Turnieju Minisiatkówki chłopców „4”
o Puchar Kinder+Sport
 Urszula Branicka-Turek
Wiktor Dalczyński,
Michał Kowalczyk,
Marcin Mazurek,
Jakub Mendez-Chmielwski
V miejsce w XXV Mikołajkowym Turnieju Minisiatkówki chłopców SKRZATY „4”
  Urszula Branicka-Turek
 Jan Głodzik,
Jakub Olas,
Szymon Suski
VI miejsce w województwie w Turnieju Siatkówki chłopców
o Puchar+Kider Sport 2017 
 Marek Rędzia
 Patryk Florek,
Jakub Grabowiec,
Jan Rachubik,
Norbert Żygadło
VII miejsce w XXV Mikołajkowym Turnieju Minisiatkówki chłopców SKRZATY „4”  Urszula Branicka-Turek
Wiktor Dalczyński,
Kacper Gołębiowski,
Marcin Mazurek,
Jakub Mendez-Chmielwski
VII miejsce w Finale Wojewódzkim Rozgrywek z cyklu Kinder+ Sport Świdnik 2017  Urszula Branicka-Turek
Zofia Orłowska IX miejsce drużynowo w Pucharze Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym, konkurencja en-bu,
para – dziewczynka/chłopiec, grupa wiekowa 10-13 lat
 

Sukcesy artystyczne

 Uczeń        Osiągnięcie  Opiekun
Chór Montessorianie Brązowe Pasmo w XII Wojewódzkim Konkursie Chórów Regionu Lubelskiego Projektu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska Danuta Kołtyś
Wiktoria Ogrodowska I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie dla Świetlic Szkół
Podstawowych Miasta Lublin Niezwykły Świat Dinozaurów
Alina Pydyś
Zofia Orłowska I miejsce ex aequo w kategorii klas 4-6 w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Spacer po Lublinie z ulubionym bohaterem literackim  Agnieszka Wojdyga
Beata Buraczyńska II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
Mały – wielki bohater
Barbara Zając
Weronika Aftyka III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
Mały – wielki bohater
Marzena Kocowska
Bianka Cygan III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
Mały – wielki bohater
Barbara Zając
Kacper Dorota III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
Mały – wielki bohater
Maria Żukowska
Alicja Jurek III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
Mały – wielki bohater
Marzena Kocowska
Jagoda Klisowska III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
Mały – wielki bohater
Marzena Kocowska
Zofia Orłowska III miejsce  w kategorii klas 4-6 miejsce Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Świat moich marzeń. Agnieszka Wojdyga
Zofia Zirebiec III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
Co słonko widziało? Na podstawie utworów Marii Konopnickiej.
Alina Pydyś
Weronika Aftyka Wyróżnienie w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Plastycznej ŚWIAT W OCZACH NAJMŁODSZYCH – W kwitnącym ogrodzie  Marzena Kocowska
Melania Filipek Wyróżnienie za wykonaną pracę plastyczną w ramach projektu
Dobry początek – warsztaty o chrzcie Polski
 
Aleksander Krzeszowski Wyróżnienie w X Konkurs poetyckim dla świetlic miasta Lublin pod patronatem Stowarzyszenia Nasze Orlęta i Kuriera Lubelskiego Alina Pydyś
Stanisław Kukuła Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczny
Świat moich marzeń
Agnieszka Wojdyga
Julia Mucha Wyróżnienie w kategorii klas 4-6 w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Spacer po Lublinie z ulubionym bohaterem literackim  Agnieszka Wojdyga
Agata Ruszkowska Wyróżnienie za wykonaną pracę plastyczną w ramach projektu
Dobry początek – warsztaty o chrzcie Polski
 
Maja Sigłowy Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
Jak Karolek został papieżem
 Maria Żukowska
Marcelina Szwed Wyróżnienie w konkursie plastycznym I Ty możesz zostać Mikołajem Agnieszka Wręga
Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2015 Frontier Theme