Nasza uczennica otrzymała stypendium Ministra Edukacji Narodowej

10 stycznia 2020 r. w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Ministra Edukacji Narodowej. Wśród stypendystów znalazła się uczennica klasy 8cM Zofia Orłowska, którą nagrodzono za bardzo dobre wyniki w nauce i sporcie. Dyplomy nagrodzonym uczniom wręczali Wojewoda Lubelski – Pan Lech Sprawka i Lubelska Kurator Oświaty – Pani Teresa Misiuk. Zosi podczas uroczystości towarzyszyły Pani Wicedyrektor Szkoły nr 27 Pani Zofia Litman-Siczek i wychowawczyni Zosi – Pani Dorota Józefaciuk.
Tego samego dnia, podczas Podsumowania Sportowego Roku 2019, Zosia odebrała dyplom Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka – została nagrodzona za zdobycie brązowych medali Mistrzostwach Europy i Świata w listopadzie 2019.
Tekst i zdjęcia
Agnieszka Orłowska