Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, czyli największe i najważniejsze badanie polskiej statystyki publicznej. Spis odbywa się przez Internet i trwa do 30 września.

– Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 będzie pierwszym w historii polskich spisów powszechnych, w którym podstawową metodą będzie samospis internetowy. Dane spisowe mają ogromne znaczenie również dla Miasta Lublin, dlatego ważne jest, żeby spisał się każdy z nas i spełnił swój obowiązek. Zebrane informacje są pomocne przy planowaniu i podejmowaniu działań na rzecz mieszkańców.

Podstawową i obowiązkową formą jest samospis internetowy. Formularz spisowy oraz wykaz danych objętych spisem znajdują się na stronie: Narodowy Spis Powszechny
Więcej informacji: tutaj