OPŁATA ZA OBIADY – GRUDZIEŃ 2022

Opłata za obiady za miesiąc grudzień 2022r. wynosi 16 x 4,50zł = 72,00zł
Ze względu na zakończenie roku obrotowego prosimy o niezwłoczne uregulowanie zaległych płatności.

Najlepsi w Lublinie

Znakomity wynik w badmintonie osiągnęła nasza reprezentacja w grze drużynowej, która w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej miasta Lublin zajęła I miejsce.
Zawody prowadzone były systemem pucharowym i stały na wysokim poziomie.
Pomimo debiutanckiego udziału w zawodach, reprezentujący naszą szkołę uczniowie (Miłosz Kosior, Oskar Tarczyński, Aleksander Jasiński) poradzili sobie ze stresem i pewnie pokonali reprezentantów SP 23 awansując do półfinałów, w którym pokonali rówieśników z SP 18.
O złote medale oraz tytuł najlepszej drużyny w Lublinie zagraliśmy z faworyzowaną Szkołą Podstawową nr 16 – mówi Przemysław Makowski (opiekun drużyny).
O tytule mistrzowskim zadecydowała gra deblowa w której pewnie wygraliśmy 11:6 i… tym samym reprezentować będziemy nasze miasto w rozgrywkach wojewódzkich.