Mistrz Komputera

17 kwietnia 2015 r. w gmachu Politechniki Lubelskiej odbyło się podsumowanie i ogłoszenie wyników VI Edycji Wojewódzkiego Konkursu Mistrz Komputera dla szkół podstawowych. W I etapie konkursu wzięło udział 1008 uczniów. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 123, a do finału 32 uczniów. Miło nam poinformować, że uczennica klasy szóstej Zofia Przybyła została finalistką tego konkursu.

Pracownicy naukowi Politechniki Lubelskiej przygotowali dla uczestników konkursu dodatkowe atrakcje w postaci prezentacji i pokazów robotyki. Fotorelacja – kliknij tutaj.

Zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.