Mikołajkowe warsztaty grupy M12

6 grudnia grupa M12 wybrała się na warsztaty mikołajkowe do lubelskiej pizzerii Dominium. Uczniowie ubrani w fartuchy i czapki kucharskie uczyli się przygotowania ciasta na pizzę. Następnie z wielkim zapałem dekorowali wybranymi składnikami swoje placki. Oczywiście własnoręcznie zrobione pizze smakowały najlepiej! Później były drobne upominki i spotkanie ze św. Mikołajem, który przywitał nas w swoim domku we wnętrzu olbrzymiej, kolorowej choinki. Atrakcji dopełniły wesołe zabawy na śniegu i w fantazyjnej bombce.
Tekst i zdjęcia: Agnieszka Trojniak