OPŁATA ZA OBIADY – GRUDZIEŃ 2022

Opłata za obiady za miesiąc grudzień 2022r. wynosi 16 x 4,50zł = 72,00zł
Ze względu na zakończenie roku obrotowego prosimy o niezwłoczne uregulowanie zaległych płatności.

Magiczna Moc Bajek

Klasa IIc i IIIc w roku szkolnym 2021/ 2022 brały udział w Międzynarodowym Projekcie Czytelniczym „Magiczna moc bajek”. Dzieci wraz z wychowawczyniami  przez cały rok szkolny wykonywały szereg zadań związanych nie tylko z czytaniem książek, ale także z poznawaniem historii i kultury najbliższej okolicy, wychowaniem do wartości czy rozwijaniem talentów muzycznych i plastycznych. Projekt był realizowany w naszej szkole jako innowacja pedagogiczna i został uwieńczony otrzymaniem certyfikatu. Poniżej relacja z wykonania niektórych zadań.