Lublin dawniej i dziś

Wychowankowie naszej świetlicy gościli w Domu Pomocy Społecznej „Kalina” z programem artystycznym z okazji 700 – lecia Lublina. Dzieci zaśpiewały piosenki o naszym mieście i zatańczyły lubelskiego Macha oraz taniec żydowski. Przedstawiły również pantomimę legendy o Czarciej Łapie. Występ naszych artystów wywołał gromkie brawa i uśmiech na twarzach mieszkańców „Kaliny”. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem w kawiarence. Przedstawienie przygotowały Panie: Sylwia Laskowska-Rola, Agnieszka Wojdyga, Agnieszka Cis, Agnieszka Wojtysiak.