WAŻNE

ZEBRANIE RADY RODZICÓW 2022/2023

Serdecznie zapraszam w imieniu Przewodniczącej Rady Rodziców na zebranie Trójek Klasowych w dniu 28.09.2022 r. o godzinie 18:00 w holu głównym szkoły przy ul. Kresowej 7.

Z poważaniem

Dyrektor szkoły

KONKURSY PRZEDMIOTOWE LKO

Prosimy o zapoznanie się z Zakresem wymagań, Regulaminem oraz Terminarzem Eliminacji Konkursów Przedmiotowych Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2022/2023.

Książki naszych marzeń

dyplom

Nasza szkoła otrzymała dyplom za udział w konkursie Ministerstwa Edukacji Narodowej „Książki naszych marzeń”. Jego celem była popularyzacja czytelnictwa. Nakręcono filmik pod tytułem „Nasza szkoła powinna dostać wymarzone książki, bo…” wg scenariusz Pani Ewy Wójcik. Aktorami byli uczniowie klasy 6a. Stroną techniczną zajął się Pan Waldemar Stoczkowski. Wraz z filmem przesłano do MEN wykaz 50 tytułów książek, o przeczytaniu których marzą uczniowie. Został on opracowany przez bibliotekarzy szkolnych na podstawie głosowania czytelników z klas 4-6 przeprowadzonego podczas obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. W konkursie MEN uczestniczyły 1123 szkoły z całej Polski.

Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2018 - 2022 Frontier Theme