Klasa 8d w Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie

Dnia 26 lutego klasa 8d podczas specjalnie zorganizowanych dni otwartych zapoznała się z pełną ofertą programową i wyposażeniem technicznym jednej z najstarszych uczelni wojskowych na świecie – LAW nazywanej często Szkołą Orląt. Uczelnia cieszy się prestiżem ze względu na jej potencjał naukowy oraz rolę kluczowego, branżowego ośrodka kształcenia i szkolenia najwyższej klasy pilotów, nawigatorów, mechaników lotniczych, kontrolerów ruchu w Polsce i na świecie. Uczniowie wzięli udział w indywidualnych wykładach z pilotem myśliwskim MIG29 oraz instruktorami wyszkolenia kontrolerów ruchu lotniczego. Poznali ofertę promocyjną LAW, stoisko Erasmus+ oraz stoiska Kół Naukowych. Poziom wiedzy i wyszkolenia personelu oraz wyposażenie Akademii wywarło na uczniach bardzo duże wrażenie.
Wszystkim pracownikom LAW serdecznie dziękujemy.

Rada Rodziców klasy 8d