Pracownicy

DYREKTOR SZKOŁY

p.o. mgr Zofia Litman-Siczek

 

WICEDYREKTORZY

mgr Krystyna Augustynowicz-Słoboda
mgr Urszula Branicka-Turek

mgr Jolanta Chotkowska

 

 Pracownicy pedagogiczni:

  • Język polski: Dorota Kowalczyk, Anna Frączek, Piotr Kursa, Zofia Litman-Siczek, Maria Siemion, Ewa Wójcik
  • Język angielski:  Anna Janota, Dorota Józefaciuk, Ewa Kwiatkowska, Małgorzata Niewiadomska, Joanna Olszewska, Katarzyna Sikorska, Katarzyna Zwierzchowska
  • Język hiszpański: Edyta Kłapot
  • Język niemiecki: Katarzyna Łopało
  • Biologia: Bożena Derza-Muciek
  • Chemia: Krystyna Baczewska
  • Geografia: Barbara Kollar
  • Fizyka: Monika Kulisz
  • Historia: Ewa Golińska-Kukawska, Aleksandra Madej
  • Przyroda: Bożena Derza-Muciek, Sławomira Wojcieszek
  • Matematyka: Małgorzata Bernaszek, Dagmara Dudzik, Barbara Kollar, Magdalena Szwed, Ewa Zborowska
  • Technika: Marek Rędzia
  • Zajęcia komputerowe: Dariusz Paszkowski, Waldemar Stoczkowski
  • Plastyka: Agnieszka Wojdyga
  • Muzyka: Danuta Kołtyś
  • Wychowanie fizyczne: Urszula Borowiec, Urszula Branicka-Turek,Cezary Guściora, Małgorzata Kulpińska, Anna Lewandowska, Przemysław Makowski, Marek Rędzia
  • Edukacja wczesnoszkolna: Maria Augustowska, Izabela Kochalska, Katarzyna Lenart, Ewa Orłowska, Monika Piasecka, Alicja Roskal, Ewelina Sienkiewicz, Katarzyna Siwiec-Jastrzębska, Ewa Wróbel, Grażyna Zglińska, Katarzyna Zglińska, Maria Żukowska
  • Nauczanie montessoriańskie: Krystyna Augustynowicz-Słoboda, Monika Banaszkiewicz, Danuta Bednarz, Marzena Butrymowicz, Agnieszka Czornak, Jolanta Dobosz, Katarzyna Gaworska, Marzena Kocowska, Dorota Kowalczyk, Beata Kwaśniewska, Beata Ligenza, Patrycja Madej, Agnieszka Trojniak, Barbara Zając, Katarzyna Zentak
  • Edukacja dla bezpieczeństwa: Mateusz Jarosiński
  • Religia:  s.Agnieszka Krajnik, Marek Lubelski, Katarzyna Pochwatka, Bogusław Suszyło, Agnieszka Wręga
  • Biblioteka szkolna: Maria Młynarczyk, Danuta Stachyra
    Barbara Mazur, Halina Ołubiec (
    Budynek dotychczasowego Gimnazjum nr 17 ul. Maszynowa 2)
  • Świetlica szkolna:  Jagoda Antoniak, Agnieszka Cis, Agnieszka Jakuszewska, Bożena Kaczan, Sylwia Laskowska-Rola, Monika Kulbaka, Marta Markiewicz, Alina Pydyś, Anna Sokal, Agnieszka Wojtysiak, Dorota Woźniak.
  • Pedagog: Regina Tatara
    Anna Wiater (
    Budynek dotychczasowego Gimnazjum nr 17 ul. Maszynowa 2)
  • Psycholog: Alicja Nagrodzka
  • Logopeda: Ewa Pieniężna


Pracownicy administracji szkoły:

  • Główny księgowy: Barbara Kalinowska
  • Księgowa: Patrycja Gałat
  • Kierownik gospodarczy: Rafał Stępniewski
  • Specjalista do spraw kadr i płac: Jolanta Łopało
  • Starszy referent: Agnieszka Dutkiewicz, Barbara Stachura
  • Administratorzy sieci komputerowej: Waldemar Stoczkowski,
    Kamil Krzysiak (Budynek dotychczasowego Gimnazjum nr 17 ul. Maszynowa 2)
  • Pracownik gospodarczy: Marta Dorociak, Anita Flor, Małgorzata Kwiecień, Sylwia Misiurek-Lis, Barbara Nowak, Urszula Rojewska, Beata Siewielec
  • Intendent: Maria Wilczyńska
  • Kucharz: Janina Gajak
  • Pomoc kuchenna: Alina Błaziak, Małgorzata Kwiatuszewska, Bożena Łukasik, Monika Okoń
  • Konserwator: Piotr Włodarczyk
  • Dozorca: Ryszard Tęsny
  • Strażnik ruchu drogowego: Piotr Majcher
Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2015 Frontier Theme