REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami dotyczącymi rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Rozporządzenie ws. przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Lublina

Zarządzenie ws. harmonogramu rekrutacji

Uchwała w spr. ustalenia kryteriów

Zarządzenie ws. wzoru wniosku

Jesienne warsztaty i wycieczki grup M10 i M12

Grupy M10 i M12 uczestniczyły w wielu warsztatach i ciekawych wyjściach. W ramach Lubelskiego Festiwalu Nauki bawiły się w małych chemików i wytworzyły spektakularne, wybuchowe reakcje a po tym szczęśliwie odkryły naukowy klucz i mogły dotrzeć do wyjścia z gabinetu czasu. Na Uniwersytecie Przyrodniczym oglądały żywe okazy egzotycznych zwierząt. Wybrali się także na odkrywanie historii Lublina do podziemnej trasy pod Trybunałem i obowiązkowo na pyszne lody.  Dzieci wykonały także smakowite i zdrowe formy przestrzenne na matematycznych warsztatach Jadalne mandale. We współpracy z Centrum Kultury uczniowie stali się aktorami ekologicznego filmu i spektaklu Smok/g. Uczestniczyli również w warsztatach o Mikołaju Koperniku i astronomii w Bibliotece Hieronima Łopacińskiego. Jednak najbardziej wybawiły się i wyskakały na pobliskim Bounce.
Tekst i zdjęcia: Beata Ligenza i Agnieszka Trojniak