Informacja – stypendium szkolne

dla rodziców, którzy złożyli wnioski o stypendium szkolne.

W tym roku szkolnym stypendia są obsługiwane elektronicznie. Zgodnie z wytycznymi UM wypłata nastąpi po przedłożeniu w szkole wyłącznie faktury lub rachunku uproszczonego, które można dostarczać do pedagoga szkolnego w godzinach pracy.

Nie będą przyjmowane potwierdzenia przelewu bankowego lub wpłaty na poczcie (np. Za abonament internetowy).

Faktury można rozliczać po zakończeniu bieżącego miesiąca lub za cały okres rozliczeniowy tj. Styczeń – czerwiec (nie później niż do 20 czerwca 2022r.)

Regina Tatara