OPŁATA ZA OBIADY – GRUDZIEŃ 2022

Opłata za obiady za miesiąc grudzień 2022r. wynosi 16 x 4,50zł = 72,00zł
Ze względu na zakończenie roku obrotowego prosimy o niezwłoczne uregulowanie zaległych płatności.

Hokus pokus, czary mary – mam skarpetki nie do pary!

21 marca to Międzynarodowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Wyrazem solidarności z osobami z zespołem Downa i ich najbliższymi jest założenie w tym dniu dwóch kolorowych skarpetek nie do pary. To symbol niedopasowania społecznego i genotypowego, z jakim zmagają się osoby z zespołem Downa. Uczniowie i nauczyciele 19 marca założyli dwie różniące się skarpetki- jako symbol nieprawidłowej liczby chromosomów osób z tym schorzeniem. Była to także okazja do rozmów o niepełnosprawności, różnorodności, szacunku, wartości i godności każdego człowieka. Drobny gest, a sprowokował do wielu trafnych przemyśleń i refleksji. Akcję zainicjowały Monika Piasecka i Katarzyna Zglińska.