WAŻNE

ZEBRANIE RADY RODZICÓW 2022/2023

Serdecznie zapraszam w imieniu Przewodniczącej Rady Rodziców na zebranie Trójek Klasowych w dniu 28.09.2022 r. o godzinie 18:00 w holu głównym szkoły przy ul. Kresowej 7.

Z poważaniem

Dyrektor szkoły

KONKURSY PRZEDMIOTOWE LKO

Prosimy o zapoznanie się z Zakresem wymagań, Regulaminem oraz Terminarzem Eliminacji Konkursów Przedmiotowych Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2022/2023.

Gość z Holandii

W dniach od 25 lutego do 1 marca 2013 r. odbyła się wizytacja trenera Montessori z Holandii Els Wasmann w wybranych placówkach przedszkolnych i szkolnych na terenie Lublina, Świdnika oraz w Instytucie Pedagogiki UMCS. Wizyta Els Wasmann została zrealizowana w ramach projektu Refreshing Montessori i Lubelski Province, przygotowanego przez Hogeschool van Arnhem w Nijmegen (Holandia) w porozumieniu z pracownikami Instytutu Pedagogiki UMCS. Projekt jest efektem podjętej 20 lat wcześniej współpracy UMCS w Lublinie z uniwersytetem holenderskim.
Celem współpracy było wprowadzenie zindywidualizowanego nauczania na bazie pedagogiki Marii Montessori w lubelskich placówkach oraz przygotowanie Instytutu Pedagogiki UMCS do kształcenia studentów i nauczycieli w tym zakresie. Projekt zakłada odbycie dwóch wizyt trenerów Montessori z Holandii: Els Wasmann-Peters i Dick’a Huntick’a.

Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2018 - 2022 Frontier Theme