WAŻNE

OPŁATA ZA OBIADY – GRUDZIEŃ 2022

Opłata za obiady za miesiąc grudzień 2022r. wynosi 16 x 4,50zł = 72,00zł
Ze względu na zakończenie roku obrotowego prosimy o niezwłoczne uregulowanie zaległych płatności.

Godzina dostępności dla rodzica i ucznia

HARMONOGRAM DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 27 IM M. MONTESSORI W LUBLINIE

 

LP. NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA PRZEDMIOT DZIEŃ GODZINA SALA BUDYNEK
1. Augustowska Maria nauczanie montessoriańskie wtorek

13.15 – 14.15

40 Kresowa 7
2. Augustynowicz Mikołaj historia,

etyka

poniedziałek

15.10 – 16.10

63 Kresowa 7
3. Augustynowicz – Słoboda Krystyna nauczanie montessoriańskie środa

14.00 – 15.00

43 Kresowa 7
4. Banaszkiewicz Monika język polski środa

14.20 – 15.20

60 Kresowa 7
5. Biały Adam nauczyciel świetlicy, informatyka Wtorek

7:50-8:50

hol główny Kresowa 7
6. Boniecka Jolanta religia środa

15.10 – 16.10

106 Maszynowa 2
7. Borowiec Urszula wychowanie fizyczne czwartek

14.20 – 15.20

sala gimnastyczna Maszynowa 2
8. Branicka – Turek Urszula wychowanie fizyczne wtorek

14.00 – 15.00

sala gimnastyczna Maszynowa 2
9. Budzyńska Beata matematyka środa

14.20 – 15.20

25 Kresowa 7
10. Butrymowicz Marzena nauczanie

montessoriańskie

poniedziałek

14.15 – 15.15

38 Kresowa 7
11. Chmiel Elżbieta biologia środa

15.10 – 16.10

208 Maszynowa 2
12. Cieśla Dariusz informatyka, fizyka piątek

14.20 – 15.20

112 Maszynowa 2
13. Cis Agnieszka nauczyciel świetlicy wtorek

15.30 – 16.30

21 Kresowa 7
14. Czornak Agnieszka nauczanie

montessoriańskie

poniedziałek

14.00 – 15.00

37 Kresowa 7
15. Derza – Muciek

Bożena

przyroda

biologia

wtorek

15.10 – 16.10

209 Maszynowa 2
16. Gaworska Katarzyna nauczanie

montessoriańskie

środa

12.30 – 13.30

8 Kresowa 7
 17. Giergisiewicz Robert historia

wos

środa

15.10 – 16.10

108 Maszynowa 2
18. Guściora Cezary wychowanie fizyczne środa

14.00 – 15.00

sala gimnastyczna Maszynowa 2
19. Jakuszewska Agnieszka nauczyciel świetlicy wtorek

16.00 – 17.00

24 Kresowa 7
20. Janota Anna język angielski czwartek

15.10 – 16.10

56 Kresowa 7
21. Jaruga Roman religia poniedziałek

15.10 – 16.10

55 Kresowa 7
22. Josicz Wojciech wychowanie fizyczne środa

13.00 14.00

główny hol Kresowa 7
23. Józefaciuk Dorota język angielski środa

14.20 15.20

55 Kresowa 7
24. Kaczan Bożena nauczyciel świetlicy czwartek

16.00 – 17.00

20 Kresowa 7
25. Kochalska Izabela edukacja wczesnoszkolna wtorek

15.00 – 16.00

46 Kresowa 7
26. Kocowska Marzena nauczanie montessoriańskie poniedziałek

14.20 – 15.20

13 Kresowa 7
27. Kollar Barbara geografia środa

14.20 – 15.20

110 Maszynowa 2
28. Kołtyś Danuta muzyka wtorek

16.00 – 17.00

55 Kresowa 7
29. Kraszkiewicz Natalia język polski poniedziałek

12.15 -13.15

66 Kresowa 7
30. Krawczyk Aleksandra język angielski piątek

7:50-8:50

hol główny Kresowa 7
31. Kulbaka Monika nauczyciel świetlicy poniedziałek

16.00 -17.00

24 Kresowa 7
32. Kulpińska Małgorzata wychowanie fizyczne wtorek

16.10 17.10

sala gimnastyczna Kresowa 7
33. Kursa Piotr język polski poniedziałek

14.20 -15.20

207 Maszynowa 2
34. Kwaśniewska Beata nauczanie montessoriańskie poniedziałek

7:50-8:50

hol główny Kresowa 7
35. Kwiatkowska Ewa język angielski środa

15.10 – 16.10

212 Maszynowa 2
36. Lenart Katarzyna edukacja wczesnoszkolna wtorek

15.10 – 16.10

49 Kresowa 7
37. Lewandowska Anna wychowanie fizyczne Poniedziałek 

14.20 – 15.20

sala gimnastyczna Maszynowa 2
38. Ligenza Beata nauczanie montessoriańskie Czwartek

8:40-9:40

hol główny Kresowa 7
39. Łączyńska – Solis Małgorzata język angielski, nauczyciel świetlicy Środa

7:50-8:50

60 Kresowa 7
40. Łopało Katarzyna nauczyciel świetlicy,

język niemiecki

wtorek

15.30 – 16.30

21 Kresowa 7
41. Łubiarz Jolanta matematyka środa

15.10 – 16.10

111 Maszynowa 2
42. Madej – Siczek

Aleksandra

historia

wos

środa

15.10 – 16.10

109 Maszynowa 2
43. Makarewicz Marta nauczanie montessoriańskie Czwartek

7:50-8:50

hol główny Kresowa 7
44. Makowski Przemysław wychowanie fizyczne piątek

14.20 – 15.20

sala gimnastyczna Kresowa 7
45. Markiewicz Marta nauczyciel świetlicy wtorek

16.00 – 17.00

14 Kresowa 7
46. Mazur Anna język hiszpański wtorek

14.20 – 15.20

208 Maszynowa 2
47. Mączka Lucyna chemia środa

15.10 – 16.10

213 Maszynowa 2
48. Mergo Małgorzata chemia,

fizyka

środa

15.15 – 16.15 

25 Kresowa 7
49. Michniowski Tomasz fizyka piątek

15.10 -16.10

213 Maszynowa 2
50. Mulawa Aleksandra pedagog specjalny środa

15.00 – 16.00

34 Kresowa 7
51. Niewiadomska Karolina nauczyciel bibliotekarz wtorek

14.00 – 15.00

biblioteka Maszynowa 2
52. Olszewska Joanna język angielski wtorek

14.20 – 15.20

210 Maszynowa 2
53. Ołubiec Halina nauczyciel bibliotekarz środa

14.00 – 15.00

biblioteka Maszynowa 2
54. Orłowska Ewa edukacja wczesnoszkolna czwartek

15.00 – 16.00

49 Kresowa 7
55. Pawłowicz Szymon geografia wtorek

14.20 – 15.20

(co 2 tydzień)

55 Kresowa 7
56. Piasecka Monika edukacja wczesnoszkolna środa

12.15 – 13.15

68 Kresowa 7
57. Pieniężna Ewa logopeda poniedziałek

14.10 -15.10

11 Kresowa 7
58. Rędzia Marek technika, wychowanie fizyczne piątek

15.15 – 16.15

sala gimnastyczna Kresowa 7
59. Sidor Anna matematyka czwartek

15.10 – 16.10

208 Maszynowa 2
60. Siemion Maria język polski wtorek

14.20 – 15.20

108 Maszynowa 2
61. Sikorska Katarzyna język angielski wtorek

15.10 – 16.10

107 Maszynowa 2
62. Szymanek Ewa nauczyciel bibliotekarz środa

14.00 – 15.00

biblioteka Kresowa 7
63. Ślaska Dominika nauczanie montessoriańskie wtorek

14.30 – 15.30

45 Kresowa 7
64. Tatara Regina pedagog środa

14.00 – 15.00

gabinet pedagoga Kresowa 7
65. Trojniak Agnieszka nauczanie montessoriańskie środa

8:40-9:40

hol główny Kresowa 7
66. Węglarz Elżbieta religia wtorek

13.30 – 14.30

25 Kresowa 7
67. Wojdyga Agnieszka plastyka,

doradztwo zawodowe

środa

13:30-14:30

16 Maszynowa 2
68. Wojtysiak Agnieszka nauczyciel świetlicy wtorek

16.00 – 17.00

14 Kresowa 7
69. Woźniak Dorota nauczyciel świetlicy czwartek

16.00 – 17.00

21 Kresowa 7
70. Wójcik Ewa język polski wtorek

14.20 – 15.20

211 Maszynowa 2
71. Wójtowicz Joanna edukacja wczesnoszkolna czwartek

15.10 – 16.10

46 Kresowa 7
72. Wręga Agnieszka religia środa

15.10 – 16.10

55 Kresowa 7
73. Zając Barbara nauczanie montessoriańskie poniedziałek

13.20 – 14.20

12 Kresowa 7
74. Zborowska Ewa matematyka czwartek

14.20 – 15.20

111 Maszynowa 2
75. Zentak Katarzyna nauczanie montessoriańskie Poniedziałek

8:40-9:40

hol główny Kresowa 7
76. Zglińska Grażyna edukacja wczesnoszkolna poniedziałek

11.30 – 12.30

67 Kresowa 7
77. Zglińska Katarzyna edukacja wczesnoszkolna wtorek

11.20 – 12.20

25 Kresowa 7
78. Żukowska Jolanta matematyka poniedziałek

14.20 – 15.20

111 Maszynowa 2

 

Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2018 - 2022 Frontier Theme