Głosuj z nami

Redakcja KURIERA LUBELSKIEGO informuje, że
nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal. Jest to największy plebiscyt edukacyjny w Polsce. W województwie lubelskim jest on prowadzony przez Kurier Lubelski.

Nominacje do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymali nauczyciele:
Agnieszka Czornak, Katarzyna Lenart, Jolanta Łubiarz, Ewa Orłowska, Monika Piasecka, Alina Pydyś, Maria Siemion.

Głosowanie w plebiscycie już się rozpoczęło. Aktualne wyniki i wszystkie informacje o akcji można znaleźć tutaj
Prosimy społeczność szkolną o głosy.