OPŁATA ZA OBIADY – GRUDZIEŃ 2022

Opłata za obiady za miesiąc grudzień 2022r. wynosi 16 x 4,50zł = 72,00zł
Ze względu na zakończenie roku obrotowego prosimy o niezwłoczne uregulowanie zaległych płatności.

Gesunde Ernährung

Uczniowie klas 7 przygotowali prezentacje dotyczącą zdrowego odżywiania. Celem tego projektu było poszerzenie wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania (piramida żywieniowa) oraz uświadomienie roli jaką pełni zdrowa żywność w życiu każdego człowieka. Technika wykonania prezentacji była dowolna co można zaobserwować przeglądając prace uczniów. Niektórzy wykorzystali pomysł na stworzenie piramidy żywieniowej, inni zaś narysowali lub sfotografowali produkty, które spożywają na co dzień i podpisali je w języku niemieckim. Jak widać – dziecięca kreatywność nie zna granic!
Odpowiedzialna za projekt: Katarzyna Łopało (nauczyciel języka niemieckiego)