WAŻNE

ZEBRANIE RADY RODZICÓW 2022/2023

Serdecznie zapraszam w imieniu Przewodniczącej Rady Rodziców na zebranie Trójek Klasowych w dniu 28.09.2022 r. o godzinie 18:00 w holu głównym szkoły przy ul. Kresowej 7.

Z poważaniem

Dyrektor szkoły

KONKURSY PRZEDMIOTOWE LKO

Prosimy o zapoznanie się z Zakresem wymagań, Regulaminem oraz Terminarzem Eliminacji Konkursów Przedmiotowych Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2022/2023.

Festiwal Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie

W naszej szkole odbył się III Festiwal Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie. Prezydent Miasta Lublin Pan Krzysztof Żuk wręczył Miejskie Certyfikaty Szkoła Promująca Zdrowie kolejnym szkołom i przedszkolom wykazującym się dużą aktywnością i skutecznością w podejmowanych działaniach prozdrowotnych. Wśród uhonorowanych placówek znalazła się nasza szkoła.
Do Miejskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie Miasta Lublin przyjmowane są przedszkola, szkoły i placówki, które potrafią wykazać się działaniami prozdrowotnymi podejmowanymi w oparciu o wyniki przeprowadzonej diagnozy zgodnie z koncepcją i zasadami tworzenia Przedszkola i Szkoły Promujących Zdrowie. Więcej informacji: tutaj

Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2018 - 2022 Frontier Theme