OPŁATA ZA OBIADY – GRUDZIEŃ 2022

Opłata za obiady za miesiąc grudzień 2022r. wynosi 16 x 4,50zł = 72,00zł
Ze względu na zakończenie roku obrotowego prosimy o niezwłoczne uregulowanie zaległych płatności.

Dzień Wody w naszej szkole

22 marca co roku przypada Światowy Dzień Wody.

W naszej szkole również uczciliśmy to ważne wydarzenie. Woda to dar życia i warto o tym pamiętać. Na korytarzach zawisły tematyczne gazetki, z których uczniowie mogli dowiedzieć się wielu interesujących wiadomości o wodzie. Uczniowie znaleźli tam ciekawostki na temat  rzek, jezior, mórz, oceanów i poszerzyli wiedzę na temat różnych aspektów wody.

Uczniowie klas starszych wzięli udział w konkursie o tematyce „wodnej”, rywalizacja polegała na rozwiązaniu jak największej ilości zadań.

Dla uczniów klas młodszych uczennice z klasy 7fM przygotowały szereg doświadczeń z wodą w roli głównej. Uczniowie mogli zobaczyć m.in.: „Wędrującą wodę” , „Znikający atrament”, „Tęczę na talerzu”, „Lampę lawę”, „Bańkę w bańce” i „Ciecz nienewtonowską” oraz wiele innych eksperymentów.

​​​​​​​​M.Bernaszuk  i M.Mergo