WAŻNE

KONKURSY PRZEDMIOTOWE LKO

Prosimy o zapoznanie się z Zakresem wymagań, Regulaminem oraz Terminarzem Eliminacji Konkursów Przedmiotowych Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2022/2023.

Dzień Piżamy

Ciepło, wygodnie i wesoło – czyli w piżamie. Tym razem jednak, to nie objaw lenistwa czy symbol nauki zdalnej, a solidarność oraz wsparcie dla dzieci chorych onkologicznie, które w piżamie spędzają cały dzień. Nauczyciele i uczniowie wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Dzień w piżamie zainicjowanej przez lubelską fundację  Gdy liczy się czas.
Tego dnia rozmawialiśmy o profilaktyce, wartości jaką jest zdrowie, a także wesoło się bawiliśmy i braliśmy udział w rywalizacjach sportowych. Został także zorganizowany konkurs na najciekawszą piżamę. Pomysłowość uczniów przerosła nasze oczekiwania i niemożliwe było wyłonienie zwycięzcy. Zatem wszyscy uczestnicy zostaną docenieni słodkimi upominkami. Wśród nauczycieli natomiast przyznano:
I miejsce Pan Przemysław Makowski
II miejsce Pani Aleksandra Krawczyk
III miejsce Pani dyrektor Urszula Branicka Turek
Gratulujemy!
Podczas zbiórki pieniężnej udało się zebrać kwotę 1304,87zł i 10 eurocentów, która została wpłacona na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi. Dziękujemy!
Szczegółową fotorelację można obejrzeć tutaj


Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2018 - 2022 Frontier Theme