Dzień Języka Angielskiego w SP27

W poniedziałek 25 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Języka Angielskiego. Uczennice i panie zamieniły się w angielskie damy za sprawą kapeluszy, w których można było tego dnia przyjść do szkoły. Niektórzy panowie też nie pozostali obojętni na kapeluszowy urok. Chętni uczniowie mogli zabawić się w detektywów i wyśledzić  na korytarzach odpowiedzi do pytań w konkursie wiedzy o krajach anglojęzycznych.

Na wszystkich, którym coś z Dnia Języka Angielskiego umknęło, do końca tygodnia czeka wyzwanie „tongue twisters” czyli angielskich „łamańców językowych” – informacje u pań anglistek.