Dzień Dziecka na sportowo – zabawnie i zdrowo

30 maja 2018 roku na terenie szkoły odbyła się impreza sportowo-rekreacyjna Dzień Dziecka na sportowo – zabawnie i zdrowo dla klas I-VII, grup Montessori oraz klas gimnazjalnych. Celem imprezy było rozbudzenie zainteresowań sportem, promowanie zdrowego stylu życia, integracja uczniów podczas gier i zabaw ruchowych oraz kształtowanie zachowań prozdrowotnych. Klasy IV-VII, grupy Montessori III poziomu oraz gimnazjaliści uczestniczyli w rozgrywkach w dwa ognie, piłce nożnej, siatkówce i koszykówce. Klasy młodsze rywalizowały w sztafetach wahadłowych. Odbył się również mecz siatkówki uczniowie-nauczyciele. Całą imprezę dopełniały pokazy karate i taneczne.
Tekst Małgorzata Kulpińska