Dzień Dinozaura w świetlicy szkolnej

W związku z Dniem Dinozaura uczniowie zapoznali się z ciekawymi informacjami dotyczącymi dinozaurów. Obejrzeli prezentację multimedialną oraz ilustrowany atlas, na tej podstawie utworzyli piękne prace plastyczne, które można było oglądać w salach świetlicowych. W trakcie realizacji zajęć uczniowie chętnie przeglądali książki tematyczne oraz bawili się tworząc bezpieczne enklawy dla dinozaurów. Zajęcia zorganizowały Panie: Sylwia Laskowska-Rola, Jagoda Antoniak.
Tekst i zdjęcia: Sylwia Laskowska-Rola, Jagoda Antoniak