Dzień bez Plecaka

Dnia 23 marca 2022 odbył się u nas w szkole Dzień bez Plecaka. Uczniowie naszej szkoły w tym dniu mieli za zadanie spakować najpotrzebniejsze rzeczy w coś innego niż plecak. Kreatywność naszych uczniów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Uczniowie przyszli do szkoły z przeróżnymi rzeczami – część z nich zapakowała książki i piórniki w siatki, wózki sklepowe, transportery dla zwierząt i skrzynki na narzędzia. Uczniowie wozili swoje książki na deskorolkach, w wózkach i w nosidełkach dziecięcych. Niektórzy przynieśli swoje książki w oponie!

Serdecznie zapraszamy do podejrzenia galerii z pomysłami niektórych naszych uczniów.