Dzieci czytają dzieciom

W roku szkolnym 2016/17 w ramach kilkuletniej już akcji  Dzieci czytają dzieciom odbywają się zajęcia w Przedszkolu nr 34  pod tytułem Cztery pory roku. Odbyły się już dwa spotkania Jesień i Zima. Podczas pierwszych przedszkolaki słuchały wiersza 6 parasoli, następnie wykonały z kolorowego papieru prace przestrzenne. Zajęcia zimowe to opowiadanie Dziesięć bałwanków Wandy Chotomskiej i praca plastyczna wykonana pastelami na ciemnym szorstkim papierze. Akcje prowadzą Panie Marta Markiewicz, Agnieszka Jakuszewska, Monika Kulbaka oraz Michał Kowalski uczeń klasy 6.