OPŁATA ZA OBIADY – GRUDZIEŃ 2022

Opłata za obiady za miesiąc grudzień 2022r. wynosi 16 x 4,50zł = 72,00zł
Ze względu na zakończenie roku obrotowego prosimy o niezwłoczne uregulowanie zaległych płatności.

Dyskusje o chemii

14 czerwca 2018 roku uczniowie wszystkich grup świetlicowych oraz ich Rodzice wzięli udział w ciekawym spotkaniu z Panem Mariuszem Barczakiem, doktorem nauk chemicznych. Poznaliśmy proste naczynia laboratoryjne, dyskutowaliśmy o roli chemii w żywności. Dzieci brały udział w przeprowadzeniu prostych eksperymentów chemicznych. Były również takie, które pokazywały co znajduje się w żywności i nie zawsze są to substancje korzystne dla zdrowia. Rodzice otrzymali informację o aplikacji Zdrowe zakupy, a dzieci słodycze. Spotkanie zorganizowała Pani Alina Pydyś.
Tekst i zdjęcia Alina Pydyś.