REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami dotyczącymi rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Rozporządzenie ws. przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Lublina

Zarządzenie ws. harmonogramu rekrutacji

Uchwała w spr. ustalenia kryteriów

Zarządzenie ws. wzoru wniosku

Dyskusje o chemii

14 czerwca 2018 roku uczniowie wszystkich grup świetlicowych oraz ich Rodzice wzięli udział w ciekawym spotkaniu z Panem Mariuszem Barczakiem, doktorem nauk chemicznych. Poznaliśmy proste naczynia laboratoryjne, dyskutowaliśmy o roli chemii w żywności. Dzieci brały udział w przeprowadzeniu prostych eksperymentów chemicznych. Były również takie, które pokazywały co znajduje się w żywności i nie zawsze są to substancje korzystne dla zdrowia. Rodzice otrzymali informację o aplikacji Zdrowe zakupy, a dzieci słodycze. Spotkanie zorganizowała Pani Alina Pydyś.
Tekst i zdjęcia Alina Pydyś.