Disco z misiem z okazji Światowego Dnia Misia

W naszej świetlicy z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia odbyła się dyskoteka z naszymi ulubionymi pluszakami. Zaczęliśmy od rozgrzewki, wprowadzając się w taneczny nastrój. Następnie wykonaliśmy choreografie do znanych przebojów w parach z misiami. Na koniec wykonaliśmy wspólnie w kole taniec radości. W ten sposób pokazaliśmy, że misie można nie tylko przytulać, ale również z nimi tańczyć.
Disco z misiem poprowadziła P. Sylwia Laskowska-Rola. Moda na misie nie przemija, bo: Czy to jutro, czy też dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!.

Tekst i zdjecia: Sylwia Laskowska – Rola