OPŁATA ZA OBIADY – GRUDZIEŃ 2022

Opłata za obiady za miesiąc grudzień 2022r. wynosi 16 x 4,50zł = 72,00zł
Ze względu na zakończenie roku obrotowego prosimy o niezwłoczne uregulowanie zaległych płatności.

Debiut szkolnych aktorów

Któż z nas nie marzy o życiu w pięknych, baśniowych krainach, gdzie dobro zawsze zwycięża, a zło zostaje pokonane…
Podczas Turnieju Baśniowego odbyła się premiera przedstawienia teatralnego w wykonaniu młodych aktorów z kółka teatralnego. Spektakl opowiadał historię młodego księcia, któremu rodzice poszukują żony. Na dwór królewski przybyło więc wiele pięknych dam, jednak ich motywy postępowania i cechy charakteru nie skłoniły księcia do ożenku. Młody królewicz udowodnił, że prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu człowieka i to właśnie za nim należy podążać.
Autorami scenariusza i aktorami są uczniowie klasy 6d, którzy od października uczestniczą w szkolnych zajęciach teatralnych.
Tekst i zdjęcia
Natalia Kraszkiewicz