REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami dotyczącymi rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Rozporządzenie ws. przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Lublina

Zarządzenie ws. harmonogramu rekrutacji

Uchwała w spr. ustalenia kryteriów

Zarządzenie ws. wzoru wniosku

Debiut szkolnych aktorów

Któż z nas nie marzy o życiu w pięknych, baśniowych krainach, gdzie dobro zawsze zwycięża, a zło zostaje pokonane…
Podczas Turnieju Baśniowego odbyła się premiera przedstawienia teatralnego w wykonaniu młodych aktorów z kółka teatralnego. Spektakl opowiadał historię młodego księcia, któremu rodzice poszukują żony. Na dwór królewski przybyło więc wiele pięknych dam, jednak ich motywy postępowania i cechy charakteru nie skłoniły księcia do ożenku. Młody królewicz udowodnił, że prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu człowieka i to właśnie za nim należy podążać.
Autorami scenariusza i aktorami są uczniowie klasy 6d, którzy od października uczestniczą w szkolnych zajęciach teatralnych.
Tekst i zdjęcia
Natalia Kraszkiewicz