Badanie aktywności fizycznej i atrakcyjności zajęć wychowania fizycznego

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Lublin, realizując zapisy Strategii wspierania rozwoju sportu i rekreacji w Lublinie do roku 2015, przeprowadza badanie, którego celem jest poznanie opinii uczniów dot. atrakcyjności zajęć wychowania fizycznego i aktywności fizycznej mieszkańców Lublina.

W związku z powyższym, zwracamy się z prośbą o wypełnienie krótkich ankiet on-line przez:
  1. uczniów
  1. rodziców