Andrzejki w 4c

30 listopada po zakończeniu lekcji uczniowie klasy 4c wzięli udział w zabawie andrzejkowej prowadzonej przez animatorkę – wróżkę Agnieszkę. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, w których uczniowie mogli poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Nie zabrakło  ustawiania bucików, przekłuwania serduszek z imionami, wyścigów na miotłach itp.  Wróżby przeplatane były tańcami, konkursami oraz zabawami przy skocznej muzyce. Nie zabrakło też poczęstunku przy syto zastawionych stołach. Zabawa była przednia. Uczestnicy chętnie bawiliby się do rana, ale rodzice dzielnie czekający pod szkołą szybko ostudzili ich zapędy. Za rok też przecież będą andrzejki!
Tekst i zdjęcia Jolanta Łubiarz