Strona główna - Szkoła Podstawowa nr 27 w Lublinie

Ważne informacje

Drodzy Rodzice, ruszyła rekrutacja do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2024/25.
Wnioski dostępne są przy wejściu głównym, przy szatniach oraz na stronie internetowej w zakładce „świetlica”.

Kompletnie wypełnione wnioski należy wrzucać do pudełka stojącego w przedsionku wejścia głównego lub złożyć w sekretariacie.

Terminy składania wniosków:

- klasy I-III oraz grupy Montessori od 05.03 do 31.05.2024r.
- wnioski uczniów, którzy rozpoczną naukę w roku szk. 2024/25 od 05.03- 16.08. 2024r.

Prosimy o terminowe złożenie wniosków.

W przypadku pytań należy kontaktować się telefonicznie z Panią Martą Markiewicz w dniach i godzinach podanych na stronie szkoły.

W naszej szkole

• W szkole preferowane są działania oparte na zasadach partnerstwa, przyjaźni, szacunku i życzliwości.
  • Nauczyciele w pracy dydaktyczno-wychowawczej kierują się dobrem uczniów. Troszczą się o ich bezpieczeństwo i zdrowie. Kształtują właściwą postawę moralną i obywatelską swoich wychowanków. Dążą do pełnego rozwoju ich osobowości.
  • Szkoła wspiera rozwój dzieci poprzez stworzenie bezpiecznej i twórczej atmosfery procesu nauczania.
  • Nauczyciele dążą do rozpoznawania, zachęcania, rozwijania indywidualnych uzdolnień oraz umiejętności uczniów. Rozbudzają chęć i szacunek do nauki, pojmowanej jako proces trwający przez całe życie.
  • Szkoła przygotowuje uczniów do przyszłego życia poprzez uczenie wzajemnej tolerancji i zrozumienia potrzeb innych ludzi, kształtowanie pozytywnego podejścia do nauki oraz pracy, zachęcanie do działania zespołowego, uświadamianie odpowiedzialności za rozwój środowiska przyrodniczego i społecznego.