Turniej piłkarski

W dniu 22.09.2021r, na boisku przy ulicy Kresowej rozegrano zawody piłki nożnej dla klas VII. Turniej O Puchar Dzielnicy TATARY zrealizowano w ramach środków Rezerwy Celowej Rady Dzielnicy Tatary w ramach budżetu Miasta Lublin. W zawodach wzięło udział łącznie 27 zawodników z sześciu klas VII. Zwycięzcami turnieju zostali uczniowie klasy VII d. Wszyscy uczestnicy otrzymali ocenę celującą. Dodatkowo trzy pierwsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary oraz medale.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej postawy i dziękujemy za wspólną zabawę.
Rada Dzielnicy Tatary
Stowarzyszenie OAKP