OPŁATA ZA OBIADY – GRUDZIEŃ 2022

Opłata za obiady za miesiąc grudzień 2022r. wynosi 16 x 4,50zł = 72,00zł
Ze względu na zakończenie roku obrotowego prosimy o niezwłoczne uregulowanie zaległych płatności.

Gra terenowa

W ramach zajęć w świetlicy szkolnej Pan Kamil Grudzień wraz z Paniami Martą Markiewicz i Agnieszką
Wojtysiak zorganizowali dla uczniów grę terenową- podchody. Zadaniem uczniów było odnalezienie skrzyni ze słodkimi skarbami. Drogę do celu wskazywały specjalne oznaczenia, przy których były fragmenty mapy oraz zadania do wykonania. Obowiązkowe było zaliczenie poszczególnych zadań, aby dostać kolejne wskazówki. Podczas gry uczniowie musieli wykazać się zdolnościami plastycznymi, matematycznymi, muzycznymi, sprawnością fizyczną, wyobraźnią czy umiejętnością logicznego myślenia. Niezbędna również była zgrana praca w grupie.
Po dwóch godzinach poszukiwań tajemnicza skrzynia została odnaleziona!