WAŻNE

OPŁATA ZA OBIADY – GRUDZIEŃ 2022

Opłata za obiady za miesiąc grudzień 2022r. wynosi 16 x 4,50zł = 72,00zł
Ze względu na zakończenie roku obrotowego prosimy o niezwłoczne uregulowanie zaległych płatności.

Warsztaty i wycieczki grupy M3

Wizyta w firmie Medi – Sept
21 maja klasa M3 udała się na wycieczkę do firmy Medi-Sept. Produkuje się tam m. in. preparaty do dezynfekcji oraz profesjonalne środki czystości. Uczniowie zwiedzili laboratorium, halę produkcyjną. Duże zainteresowanie wśród zwiedzających wzbudził odświeżacz powietrza o zapachu pieniędzy.
Tekst: Beata Kwaśniewska, Zdjęcia: Waldemar Ferschke, Beata Kwaśniewska

Wyprawa do Zamościa
23 maja uczniowie z grup M1 i M3 uczestniczyli w całodniowej wycieczce do Zamościa i na Roztocze. W mieście założonym przez Jana Zamoyskiego zwiedzili fortyfikacje. Następnie na Rynku Wielkim obejrzeli przepiękne kamieniczki i wysłuchali w południe hejnału granego z wieży ratuszowej na trzy strony świata. Potem w Krasnobrodzie zwiedzili Muzeum Wsi Krasnobrodzkiej i ptaszarnię. Na zakończenie wycieczki odwiedzili kapliczkę św. Rocha.
Tekst i zdjęcia: Beata Kwaśniewska


Przygotowania do Dnia Mamy
Z okazji Dnia Mamy w grupie M3 odbyły się warsztaty prowadzone przez animatora Eureki. Podczas zajęć uczniowie przygotowali w prezencie dla swoich Mam: ozdobne świeczki i ciasteczka, zapoznali się z historią tego święta, a także dowiedzieli się jak Dzień Matki obchodzony jest w innych krajach.
Tekst i zdjęcia: Beata Kwaśniewska

Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2018 - 2022 Frontier Theme